ویژگی های اپتیم

دوست دارید یک اپتیم سفارش دهید؟ اینجا را کلیک کنید.

#

صرفه جویی 20 تا 50 درصدی در مصرف گاز

در ساختمان هایی که موتورخانه منبع اصلی تامین گرمای آن باشد معمولا گرمای زیادی در اثر عدم تنظیم درست دمای دیگ موتورخانه تلف می شود. چرا که دمای هوا معمولا متغیر است اما تنظیم دمای دیگ  به طور متناوب کاری بسیار خسته کننده و عملا غیرممکن است و نیز باعث استهلاک  موتورخانه می گردد. در ساختمان های غیرمسکونی مانند ادارات و مدارس و دفاتر شرکتها با اینکه به گرمای موتورخانه در ساعات غیر کاری نیازی نیست به ندرت در ساعات غیر اداری موتورخانه خاموش می شود و همین امر باعث اتلاف گرمای بسیار زیاد در این محیط ها می گردد .

اپتیم در این مورد به دو صورت می تواند یاری رسان باشد. در ساختمان های مسکونی اپتیم با تنظیم دمای دیگ به طور متناوب به صورت اتوماتیک دمای هوا را همواره در حد ایده آل نگه می دارد. این دما را میتوانید خودتان تنظیم کنید و یا تنظیم آن را به برنامه های هوشمند صرفه جویی اپتیم بسپارید.این کارکرد در ساختمان های مسکونی می تواند حدود 20 درصد صرفه جویی در مصرف گاز به ارمغان آورد. این مقدار به سادگی با انتخاب برنامه های صرفه جویی شدید تر قابل افزایش نیز هست.

در ساختمان های غیرمسکونی با انتخاب ساعات کاری و وارد کردن آن به اپتیم این سامانه موتورخانه را فقط در آن ساعات فعال می کند و دمای ساختمان را در دمای بهینه که بازهم میتواند توسط کاربر یا توسط برنامه های هوشمند تعیین شود نگه داری می کند. این عملکرد باعث کاهش حدود 50 درصدی مصرف گاز می گردد.

باید گفت کاهش 20 تا 50 درصدی مصرف گاز به دلیل اعمال جرایم برای مصارف غیر بهینه حتی بیش از 20 تا 50 درصد باعث کاهش قبض گاز می گردد. این مقدار را می توانید به طور تقریبی در صفحه اول و با وارد کردن میزان مصرف گاز بر حسب مترمکعب محاسبه کنید.

 

#

هوای خوب برای همیشه- تنظیم دما در محدوده آسایش

اپتیم دارای سه حسگر دماست که در داخل و خارج ساختمان در نقاط خاصی نصب می شوند. اطلاعات این سنسورها در سامانه مرکزی مورد تحلیل قرار می گیرد و به این ترتیب اپتیم می تواند با دادن دستوراتی به مشعل موتورخانه همواره تعادلی بین دمای دیگ و نیز دمای محیط برقرار کند.

در واقع هر وقت بیش از اندازه هوا گرم باشد اپتیم با کم کردن دمای دیگ هوا را متعادل می سازد و با سرد شدن بیش از حد هوا دمای دیگ را بیشتر می کند. میزان این تغییر به اندازه ای خواهد بود که دمای آسایش همواره تامین می شود.

 

با اپتیم هوا همیشه خوب خواهد بود بدون آنکه شما مجبور باشید کوچک ترین تغییری در وضعیت موتورخانه تان ایجاد کنید.

 

#

با یک کلیک بهترین برنامه صرفه جویی را انتخاب کنید

 اپتیم دارای برنامه های هوشمند صرفه جویی است. برنامه های هوشمند بیشتر برای مصارف مسکونی کاربرد دارند. این برنامه ها به سه قسمت صرفه جویی شدید – متوسط و کم تقسیم می شوند که طبعا توصیه ما استفاده از برنامه صرفه جویی شدید و یا متوسط است. به هر حال این بستگی به شما دارد. با انتخاب هر کدام از این برنامه ها تنها با یک کلیک می توانید بدون نیاز به هیچ نوع تنظیم دیگری از امکانات سامانه بهره ببرید. در این حالات سامانه با در نظر گرفتن دمای محیط دمای دیگ را طوری تنظیم می کند که صرفه جویی مربوطه لحاظ شود.

این دو دسته برنامه هوشمند می توانند به صورت ترکیبی هم با هم کار کنند

#

اپتیم را به دلخواه خود برنامه ریزی کنید.

علاوه بر برنامه های هوشمند اپتیم قابل برنامه ریزی است. می توانید محدوده دمایی ساختمان را خودتان تعیین کنید تا دما همواره در محدوده دمایی مورد نظر شما بماند همجنین می توانید بر اساس بازه های زمانی متفاوت از آنچه در ساعات کاری آمده است ساعات یا روزهایی را تعیین کنید که طی آن دمای مشعل در دمای خاصی ثابت شود. به طور کلی اپتیم کاملا منعطف با خواسته های دمایی یا زمانی شماست.

#

پشتیبانی بسیار کارآمد و منحصر به فرد

پشتیبانی شرکت کارطرازان سامانگر از اپتیم قطعا یکی از بارزترین ویژگی های این سامانه است. هر دستگاهی که به فروش می رسد دارای کدی منحصر به فرد است. همه اطلاعات مربوط به یک سامانه اپتیم فروخته شده به همراه کد مزبور در یک بانک اطلاعاتی ثبت می شود. این اطلاعات حتی شامل نشانی محل نصب – تاریخ نصب و نام نصاب نیز می شود. شما می توانید با وارد کردن کد شناسه اپتیم خود در قسمت پشتیبانی سایت همه این اطلاعات را مشاهده فرمایید و از اصل بودن کالای خود اطمینان حاصل کنید. پس از ثبت کد اپتیم شما در سایت که در همان روز نصب صورت می گیرد شما قادر خواهید بود تنها با یک کلیک و تنها با وارد کردن کد اپتیم خود و همچنین مشکل پیش آمده از خدمات پس از فروش ما بهره مند شوید. بهره مندی از خدمات پشتیبانی هیچ وقت به این دقت و سرعت و کیفیت و از همه مهم تر به این آسانی نبوده است.

از آنجایی که این سامانه تماما توسط شرکت کارطرازان سامانگر تولید می شود ما می توانیم خدمات پس از فروش گسترده ای ارائه کنیم. این خدمات شامل گارانتی کلیه قطعات و جایگزینی رایگان آن در صورت وجود هرگونه مشکلی نیز می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد با ما تماس بگیرید و یا از قسمت سفارش آنلاین اقدام فرمایید.

#

کاربری آسان - لمسی و شیک

با وجود منوی کاربری فارسی و صفحه لمسی کار با اپتیم بسیار ساده است. محیط کاربری لمسی و شیک اپتیم به گونه ای طراحی شده که در حداقل زمان بتوانید به تنظیمات دلخواه خود برسید. هیچ چیز پیچیده ای درباره اپتیم وجود ندارد. با این حال اپتیم به همراه یک دفترچه راهنمای کامل عرضه می شود که می تواند پاسخگوی نیازهای کاربری شما باشد. در ساخت اپتیم از بهترین قطعات الکترونیکی و پلاستیکی موجود استفاده شده است که این موضوع استحکام و پایداری سیستم را تضمین می کند.